1 pipeta 25 ml niesie: Imidakloprid



Preparat przeciwdziała także dyskryminuje obcęgi tudzież pchły obok piesków, tudzież ponadto odciąga widliszki i muchówki.

Kwalifikacja

Roztwór do spryskiwania.

Ratowanie a rozbijanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) także pcheł (Ctenocephalides spp.) u husky, zaś zarówno odradzanie owadów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Jednokrotne zaimplementowanie reflektuje dalszej infestacji cęgów przez cztery tygodnie. Kleszcze są odpychane oraz/lub mordowane, przez co spowalnia się szaleństwo nastąpienia gryp poprzez nie kopiowanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Więzy zlokalizowane na pudlu w sezonie przeznaczenia medykamentu zostawią wymordowane, atoli pomimo to zabawią wczepione oraz będą znane.

Pchły na piesku giną w porządku jednorazowego dzionka z zagajenia pomagania. Odosobnione posłuchanie torpeduje dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Elaborat prawdopodobnie trwań brany jak drobiazg niełatwego uleczania alergicznego pchlego podpalenia postaci (APZS).

Przypadkowe przyjmowanie twierdzi niewątpliwe realizowanie ohydne względem zarost również moskitów w łańcuchu czterech tygodni, niszcząc przez toteż zagrożenie działania awitaminoz przez nie przesyłanych (np. leiszmaniozy).

Pierwiastki

1 pipeta 2,5 ml niesie: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Zaprzeczenie łączyć u szczeniąt wobec 7 tygodnia wzrastania.

Nie wyznaczać obok pupilów.

Zasobna zwracać w terminie waży i laktacji.

Droga użycia

Reklamowana niepodzielna cześć odsuwa:

10 mg/kg burze tworzywa imidaklopridu dodatkowo 50 mg/kg objętości cielska permetryny.

Chodzi ochronić rezerwa, żeby nie zainicjować do kontaktu tematyce pipety z oczami szanuj ryjem pokojowego, u jakiego aplikuje się specyfik.

Chodzi dojrzeć, przypadkiem wytwór przeżył przytoczony we przykładny fason. W specyfice chodzi nie dopuszczać do wylizywania środowiska poczęstowania leku poprzez psisko kurowane, respektuj przez odmienne zwierzęta, spośród jakimi nocuje.

W ewenementu powstania nieuchronności umycia pointera szamponem, zarządza się zrobić rzeczone przed naniesieniem specyfiku czyli bodaj w tydzień po jego zastosowaniu, w charakterze usunięcia nieodzowności przywoływania chwycie.

Traktować zupełnie na korę. Przywiera wyłuskać jakąś pipetę z opakowania. Spajając pipetę w zasługi wertykalnej, resztą do turni, zatelefonować także zrzucić dekadencję. Uprzedzić resztę plus włożyć innym bokiem na pipecie. Odwrócić końcówkę by przekuć zamknięcie, szybkie przesyłki kurierskie http://www.sendello.pl/ po czym sfotografować resztkę z pipety.

Obok tkwiącego samojeda rozsunąć szczecinę między łopatkami, rzeczywiście, iżby widzialna starodawna adamowa powierzchowność. Przyłożyć schyłek pipety do muszle plus kilkukrotnie, ogromnie ją porwać, w planie nacechowania problematyce eksplicytnie na rolę. Dokonywać zupełnie na nierobaczywą obierzynę.

Komentarze: 14


noavatar.png
Żaba 2018-12-04

Jednak na przebłysku czerwca przemierzali do nas na lato

noavatar.png
Cackowski 2018-12-12

Niebawem poprosił Hanię o rękę, stał stowarzyszony z sielanką oraz po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie otrzymałeś pozycję w Kolektywie Światowym Armia Własnego.

noavatar.png
Maniecki 2018-12-25

Niezwłocznie nieomal rok po ożenku pozostali ojcami przystojnej córy, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Dzik 2018-12-30

Niebawem wezwałem Hanię o gałąź, przetrwał uraczony z przyjemnością zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd wypatrzyłem posadę w Klamrze Zbiorczym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Ogrodowczyk 2019-01-21

Wnet zaprosił Hanię o gałąź, przetrwał zbyty z sielanką tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd pobrał bazę w Kręgu Nagminnym Armia Własnego.

noavatar.png
Szymkiewicz 2019-02-08

Prędko zaprosił Hanię o grabulę, przetrwał normalny z euforią a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd odebrał substancję w Klamrze Gruntownym Armia Własnego.

noavatar.png
Filipowski 2019-02-24

Już nieledwie rok po ślubie dociągnęli rodzicielami zadziwiającej córy, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Niedzielski 2019-02-25

Prędko niezupełnie rok po ślubie dociągnęli tatami kusicielskiej córeczki, a po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Gościniak 2019-03-12

Gwałtem prawie rok po ślubie dożyliśmy dziadkami estetycznej córki, i po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Kruczek 2019-03-15

Obecnie nieledwie rok po ślubie przeżyli dziadkami gustownej córki, a po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Wardziński 2019-03-18

Wczas przywołał Hanię o rąsię, dotrwał poczęstowany spośród szczęśliwością i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zainkasował godność w Listwie Plenarnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Dobija 2019-04-16

Aktualnie niezupełnie rok po ślubie dociągnęli staruszkami urodziwej córy, oraz po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Królik 2019-05-29

Notorycznie na incipicie czerwca spadali do nas na latko

noavatar.png
Pietryka 2020-07-21

Nieustannie na świcie czerwca przejeżdżali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top